Předmluva aneb... proč vlastně blog?

25. srpna 2017 v 10:26 | Máma malé Emmy <3
Blog... v dnešním světě hodně skloňované slovo, někdo je dokonce blogger na plný úvazek...tak na to se nechystám :D
Už jsem jeden blog měla, byl o jídle, o mé vášni. Ale 'umřel' když jsem otěhotněla, stejně jako moje vášeň k jídlu - 8 měsíců jsem zvracela a jídlo i jenom na fotce ve mně vzdbuzovalo značný odpor. Po porodu jsem plná emocí a myšlenek začala psát sáhodlouhé statusy na facebook - aneb sociální sítě snesou vše (stejně to nikdo nečte!) a hodně lidí se ozvalo, že je tím vyloženě bavím... Proč prý si nezaložím blog????
A proč ne... za pár hodin se stěhuju přes 800 km od svého domova a budu nejdál ve svém životě od své rodiny, svých kamarádek, svých známých, studentů, klientek.... Brrr, až mě mrazí. Oka, budu si psát deníček, aby všichni věděli, jak se v tu chvíli cítím a nemusela jsem to psát přes různé druhy komunikačních appek x desítkám lidí (no kecám, stejně to psát budu :D)
Nepočítám ani s desítkou přečtení (nejčastější čtenářky stejnak budou 'moje mamky' :)), ale beru to jako odkaz naší malé (nyní spící.. ještě na pár chvil...) EMMĚ. Človíčkovi, která změnila můj život od základů, přesně tak, jak jsem nikdy nechtěla :D jasně .. nikdy neříkej nikdy... Jednou si může sednout a celou naší story si z mého pohledu přečíst (jasně, její pohled bude jiný, ale naštěstí si spoustu věcí nebude pamatovat ;))
Kdo ví.. možná se najde někdo, kdo se cítí podobně a najde tady i svoje pocity.. přijde na to, že v tom není sám (jasně spíš sama) a udělá mu to radost.
Takže vítejte do našeho dobrodružství :) začínáme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama